امروز: جمعه 4 بهمن 1398
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

پاورپوینت ضایعات محصول، واحدهای مشمول دوباره كاری و ضایعات مواد

پاورپوینت ضایعات محصول، واحدهای مشمول دوباره كاری و ضایعات مواد دسته: حسابداری
بازدید: 1 بار
فرمت فایل: pptx
حجم فایل: 633 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 15

دانلود پاورپوینت با موضوع ضایعات محصول، واحدهای مشمول دوباره كاری و ضایعات مواد، در قالب pptx و در 15 اسلاید، قابل ویرایش، شامل ضایعات محصول، دوباره كاری، ضایعات مواد، انواع ضایعات محصول، ضایعات عادی، ضایعات غیرعادی، اهداف اصلی درحسابداری ضایعات محصول، سیستم هزینه یابی مرحله ای و ضایعات محصول، محاسبه واحدهای ضایع شده، روش میانگین موزون وضایعات محص

قیمت فایل فقط 10,780 تومان

خرید

دانلود پاورپوینت با موضوع ضایعات محصول، واحدهای مشمول دوباره كاری و ضایعات مواد، در قالب pptx و در 15 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

ضایعات محصول

دوبارهكاری

ضایعاتمواد

انواع ضایعات محصول

ضایعاتعادی

ضایعات غیرعادی

اهداف اصلی درحسابداری ضایعات محصول

سیستم هزینه یابی مرحله ای و ضایعات محصول

محاسبه واحدهای ضایع شده

روش میانگین موزون وضایعات محصول

روش اولین صادره ازاولین وارده(FIFO)

هزینه های استاندارد و ضایعات محصول

مفروضات تخصیص ضایعات عادی محصول

ضایعات محصول، واحدهای مشمول دوباره كاری وضایعات مواد درسیستم های هزینه یابی سفارش كار

هزینه یابی سفارش كار و ضایعات محصول

حسابداری ضایعات مواد

واحدهای مشمول دوباره كاری

قسمتی از متن:

ضایعات محصول: محصولات معیوب و غیرقابل پذیرشی كه باید دور ریخته شود یا به منظوركسب خالص عواید واگذاری، به فروش رسدهم محصولات تكمیل شده وهم محصولات درجریان ساخت ممكن است ضایع شود مثل فرشهای معیوب.

دوباره كاری: محصولات معیوب و غیرقابل پذیرشی كه با انجام كارهای مجدد نقایص آن برطرف و به عنوان محصول سالم فروخته شود. برای مثال محصولات معیوبی مانند دیسك گردان رایانه درمواردی تعمیرمی شود و به صورت كالای سالم به فروش می رسد.

ضایعات مواد: موادی كه هنگام تولید محصولات اصلی یا مشترك هدر می رود و ارزش فروش آن در مقایسه با محصولات اصلی یا مشترك بسیار ناچیز (وغالبا صفر)است مانند خاك اره كه دركارخانه های تولید به وجود می آیند.

 ثبت و شناسایی موارد فوق به مدیركمك می كندتصمیمات آگاهانه تر به ویژه در مورد سیستمهای تولید اتخاذ كند.

توضیحات:

این فایل شامل پاورپوینتی با موضوع" ضایعات محصول، واحدهای مشمول دوباره كاری و ضایعات مواد "می باشد که در حجم 15 اسلاید، همراه با توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند به عنوان ارائه کلاسی مورد استفاده قرار گیرد.

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.

قیمت فایل فقط 10,780 تومان

خرید

برچسب ها : پاورپوینت ضایعات محصول واحدهای مشمول دوباره كاری و ضایعات مواد , تحقیق ضایعات محصول واحدهای مشمول دوباره كاری و ضایعات مواد , ضایعات محصول , ضایعات مواد , انواع ضایعات محصول , ضایعات عادی , ضایعات غیرعادی , اهداف اصلی درحسابداری ضایعات محصول , سیستم هزینه یابی مرحله ای و ضایعات محصول , محاسبه واحدهای ضایع شده , روش اولین صادره ازاولین وارده FIFO

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر